از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

آموزش ترکی نرم افزار روزتا استون ترکی استانبولی RosettaStone

وضعیت موجود
قیمت 49000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
  • پرفروشترین نرم افزار آموزش زبان در دنیا
  • محیط کاربری فارسی، ساده و تعاملی
  • متدهای آموزش مورد تایید نهادهای معتبر جهانی
  • آموزش بدون ترجمه با استفاده از مفهوم شامل خواندن، نوشتن، مکالمه، گرامر، تلفظ، الفبا
  • آخرین و کاملتری نسخه شامل صدها ساعت آموزش تعاملی و کاربردی
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید


رزتا استون زبان را به صورت ذاتی به شما آموزش میدهد، به همان نحو که زبان مادری خود را آموختید:
رزتا استون محیطی را برای شما فراهم میکند که از طریق آن بتوانید زبان را درست مانند زبان مادری خود بیاموزید. زمانی که بچه بودید صحبت کردن را به صورت غریزی و از طریق برقرار کردن ارتباط با محیط اطراف خود یاد گرفتید. رزتا استون این محیط را از طریق تعبیه  فعالیتهای شنیداری و خواندنی متعدد، هزاران تصویر از دنیای واقعی و نیز تجربه های گفتاری فراوان از زبان گویندگان بومی، برای شما فراهم کرده است. این متد به شما کمک میکند، درست مانند یک بومی، به زبان جدید فکر کنید و با به کارگیری روزمره زبان، به صورت خیلی طبیعی و درست مانند زبان مادری خود آن را فرابگیرید.


شما برای صحبت کردن از نوشتن بی نیاز خواهید بود: رزتا استون به شما قدرت و اعتماد لازم جهت ادای صحیح و بجای کلمات را بخشیده و شما را از تهیه پیشنویس برای آنچه میخواهید به زبان آورید بی نیاز میسازد.

شما املا و شیوه صحیح نوشتن کلمات را به خوبی فرا میگیرید: این آموزش از حروف آغاز و به کلمات و جملات منتهی میشود.

شما از طریق گفتگوهای دنیای واقعی، زبان را می آموزید: رزتا استون با فراهم آوردن تجربه های شنیداری و گفتگوهای دنیای واقعی، به شما قدرت و اعتماد به تنهایی صحبت کردن و برطرف کردن نیازهایتان را خواهد داد.

مطالبی که می آموزید، در ذهنتان ماندگار خواهند بود: تکرار مجدد کلمات، مفاهیم و همراه کردن آنها با تصاویر، به ماندگاری هر چه بیشتر آنها در ذهنتان کمک خواهد کرد.

شما نیاز به ترجمه متون و یادگیری قوانین گرامری نخواهید داشت: متد منحصر بفرد ما در رزتا استون، به شما کمک میکند بی نیاز از ترجمه و یادگیری گرامر، به راحتی و به صورت غریزی به زبان جدید صحبت کنید.

درک مستقیم: استفاده از تصاویر متعدد و بهره گیری از حافظه تصویری زبان آموز، بهترین روش جهت فراگیری زبان جدید و کمک به ماندگاری مفاهیم در ذهن است. این روش تحت عنوان تکنیک "درک مستقیم" شناخته میشود.
تصاویر: در رزتا استون کلمات و مفاهیم از طریق تصاویری از دنیای واقعی آموزش داده میشوند.
غوطه وری: استراتژی به کار گرفته در رزتا استون، تکنیک غوطه وری است. به کمک این متد منحصر بفرد میتوانید بی نیاز از ترجمه، تنها با به کار گرفتن مهارت یادگیری زبان ذاتی خود، زبان دوم مورد نظر خود را بیاموزید.
تعامل: رزتااستون امکان تعامل مداوم شما با برنامه را فراهم کرده، کمک شایانی به فراگیری و ماندگاری بیشتر مفاهیم در ذهنتان میکند